Czy wykonać home staging po raz drugi

Czy jest możliwe wykonanie home stagingu po raz drugi w tej samej nieruchomości? Zobacz sam moją realizację.

Z mojego doświadczenia wynika, że mieszkania po wykonanym profesjonalnym przygotowaniu wnętrz tzw. home stagingu cieszą się większą popularnością i oglądalnością. Są jednak nieruchomości, które zastanawiają wciąż zainteresowanych, a ci nie umieją się przekonać do kupna tych domów i mieszkań. Zainteresowani zastanawiają się i analizują lokalizację, cenę i dodatkowe koszty remontów i zmian w nieruchomości. Kupno mieszkania nie jest prostym zadaniem, tym bardziej jeśli stary budynek konkuruje z nowymi od dewelopera.

Sprzedający zaś trapi się z tym, czy cenę obniżyć czy nie. Analizuje czy mieszkanie sprzedać szybciej czy jeszcze poczekać. Home staging jest dobrym rozwiązaniem, ale nie daje gwarancji na sprzedaż. Czy więc wykonać home staging drugi raz? A czemu nie?

Oto cudowne mieszkanie, które utkwi mi w pamięci na długo, a to dlatego, ze zmieniło całkowicie moje myślenie o wielkich przestrzeniach. Do tej pory uważałam, że mniejsze domki są lepsze, z kolei teraz doceniam duże przestrzenie, bo dają wiele możliwości i pozwalają łączyć kilka funkcji w jedną. Po drugie to mieszkanie usytuowane w centrum Gliwic może kojarzyć się z automatu z nadmiernym miejskich hałasem, a ja jestem zaskoczona tym, że mieszkanie jest ciche. Przy otwartych oknach słychać szum, ale brak krzyków czy ulicznych dźwięków. Jednak najbardziej byłam zaskoczna tym, że zawsze miałam gdzie zaparkować i w dodatku na parkingu bezpłatnym. Łatwy i szybki dojazd z Katowic także był mi miłym zaskoczeniem.

Drugi home staging

Choć mieszkanie cieszyło się większym zainteresowaniem, nie zyskało nowego nabywcy. Właściciel postanowił jeszcze troszkę „poprawić” wnętrza. Pierwszy home staging możesz zobaczyć TUTAJ. Poniżej moja druga realizacja tej samej nieruchomości. Zdjęcia wykonała Beata z fotocisowaka.pl.

W mieszkaniu nastało kilka zmian. Przede wszystkim zostały wyniesione wszystkie meble, które nie znalazły się ostatnio na zdjęciach, a pozostały w mieszkaniu. Po drugie jeden z pokoi przestał być już sypialnią z gabinetem, a został jedynie gabinetem. Najlepsze w tym mieszkaniu jest to, że trzy pokoje (te sypialniane) mają całkowicie dowolną i wymienna funkcję i ergonomię. Łóżko zostało wymienione, a pokoik dziecięcy stał się bardziej „dziecięcy”.

Home staging po raz drugi
Home staging po raz drugi
home-staging-gliwice2
home-staging-gliwice2
home-staging-gliwice2
home-staging-gliwice2
home-staging-gliwice2
home-staging-gliwice2
home-staging-gliwice2
home-staging-gliwice2
home-staging-gliwice2
home-staging-gliwice2
home-staging-gliwice2
home-staging-gliwice2

Jak wam się podoba?

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *