Home staging

Home staging to profesjonalna stylizacja nieruchomości przeznaczonej do wynajmu lub sprzedaży. Zmiany są wykonywane przy relatywnie niskim budżecie,  a mają na celu przyspieszenie transakcji lub/i podwyższenie wartości nieruchomości.

 

Jeśli chcesz szybciej sprzedać, bądź wynająć  nieruchomość, postaraj się pozytywnie wyróżnić wśród konkurencji. Proponuję Ci profesjonalne przygotowanie nieruchomości pod przyszłego nabywcę. Ten zabieg z pewnością zacznie przyciągać właściwe osoby oraz zachwyci je już od progu swoją prezentacją.

 

Jesteś deweloperem? Chętnie pomogę Ci stworzyć odpowiedni dom pokazowy.

 

Zastanawiasz się nad kupnem lub wynajęciem mieszkania? Również mogę Ci się przydać.

 
Pamiętaj:
Koszt usługi home stagingowej jest zawsze niższy niż pierwsza obniżka ceny nieruchomości.

 

Usługa dzieli się na dwa etapy:

 

Home staging – Etap I

Konsultacja – od 300 zł

Pracę rozpoczynamy od analizy stanu faktycznego w nieruchomości, która ma być przygotowana do prezentacji; diagnozuję plusy i minusy nieruchomości oraz proponuję rozważne rozwiązania.

Raport pisemny  – od 400zł (zawsze po wykonaniu konsultacji i NIE jest obowiązkowym wariantem)

Wersja pisemna konsultacji. Znajdziesz w nim fotografie stanu istniejącego, analizę pomieszczeń, rekomendację zmian, a także przykładowe tablice koncepcyjne, sugerujące proponowaną kolorystykę, dekoracje i usytuowanie mebli. Jest to usługa opcjonalna, nie trzeba się na nią decydować, z pewnością pomoże każdemu, kto chciałby sam przygotować nieruchomość.

 

home staging – Etap II

Pełne zlecenie home stagingu – cena ustalana indywidualnie.

Zlecenie pod klucz zawsze musi być poprzedzone konsultacją. To już na niej ustalamy budżet jaki ma być wykorzystany na zmiany oraz zakres prac jakie mają być wykonane w nieruchomości.

 

Pomogę obiektywnie spojrzeć na Twoją nieruchomość. Patrząc z innej niż Ty perspektywy zdecyduję, które przedmioty powinny zostać w Twoim mieszkaniu / domu, a które powinny z niego zostać usunięte. Pomogę Ci zachować balans, aby mieszkanie nie było zagracone i aby nie było w  nim zbyt pusto, a jeśli mieszkanie / dom jest puste, doradzę jak najlepiej zaprezentować pomieszczenia najniższym kosztem. Profesjonalnie dobiorę odpowiednie meble i dekoracje, a przede wszystkim kolory. 

 

 
Moje realizacje:

Czy wykonać home staging po raz drugi?

 Mieszkanie w kamienicy

Tropikalny home staging, czyli jak wykorzystać czerwoną ścianę w sypialni

Surowa Skandynawia, home staging dwupokojowego mieszkania