Kolorowe mieszkanie

Dziś pokazuję moodboardy kolorowego  mieszkania, które łączy stare elementy z nowymi, wiejskie z miejskimi, kolory z wzorami. Jest inne, oryginalne, pewnie nie każdemu się spodoba. To kolorowe mieszkanie z pewnością jest odważne, troszkę zbyt proste, ale mimo wszystko zwariowane.

projektowanie-wnętrz-siemianowice

Analiza pomieszczeń

Wizje na wnętrza mieszkańców były zbieżne, przez to powstał ani styl industrialny, ani nowoczesny, ani żadne modern vintage. Salon jest na razie połączony z jadalnią, ale przyjdzie czas, że jadalnia znajdzie się w kuchni. Sypialnia to analiza starej sypialni w domu prababci  z połączeniem żywych kolorów. Pokój dziecięcy zaś to zaproszenie na stronnice starej baśni.

Zobacz także: Kolorowe wnętrza. Jak wykończyć salon dodatkami.

Tablice koncepcyjne

Tablice stylizacyjne na to kolorowe mieszkanie mają nakierować myśl urządzania się na konkretny kierunek. Na propozycjach znajdują się konkretne materiały/meble i kolory, które znajdują się już w mieszkaniu plus nowe propozycje, które podkreślą eklektyzm mieszkania. Dzisiejsze podpowiedzi to uzupełnienie stylistyczne wnętrz, aby nadać im charakteru i mocy.

Wnętrza eklektyczne

To mieszanina różnych styli. Wnętrza eklektyczne często więc wychodzą dość oryginalnie, nie lubią nudy i konkretnych schematów. W takich wnętrzach znajdziesz łamanie konwenansów i sprzeczności stylizacyjne, które ostatecznie okazuje się, że dobrze ze sobą współgrają.

Zobacz także co może Ci się przydać urządzając kolorowe mieszkanie lub dom: Jak stworzyć niezwykle miejsce. Zrób coś nietypowego.

kolorowe-mieszkanie
kolorowe-mieszkanie
projektowanie-wnętrz-siemianowice
projektowanie-wnętrz-siemianowice

Na powyższych tablicach koncepcyjnych znajdziecie plakaty A. Morawiak i N.Kwiatkowskiej dostępne na wallbeing.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *