Mieszkanie na flipa

Inwestowanie w nieruchomości jest coraz bardziej popularne. Zdecydowana większość  z nas widzi w tym potencjał i chciałaby spróbować. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na zakup nieruchomości i remont. Tymczasem dzisiaj mam kilka podpowiedzi dla tych, którzy chcą urządzać mieszkanie na flipa.

mieszkanie na flipa bytom

Neutralnie

Podstawą neutralnej aranżacji jest stonowana kolorystyka, jak na przykład piaskowe beże, pastelowe szarości, cieliste róże, czy kolor kości słoniowej. Takie wnętrza są spokojne i zapraszające.

Zobacz: Kolory neutralne – jakie to są?

Nowocześnie

Nie czyńmy jednak pomieszczeń nudnych i koniecznie zadbajmy o wzory i faktury. Dodajmy także ciekawego motywu lub kolory, które lekkim kontrastem uczynią pomieszczenia ciekawsze. Nowoczesność przejawia się w geometrycznych wzorach, ale także w tropikalnym motywie. Nowoczesny jest także bardzie marmur czy delikatny obły kształt.

Jednakże powyższej drobnej teorii można zaprzestać, kiedy na wnętrza mamy po prostu pomysł. Możemy je zrobić w naturalnych materiałach, gdzie pierwsze skrzypce zagra drewno, a motywem na plakatach czy tkaniach pozostaną leśne zwierzęta. Może wyjrzyj najpierw za okno i dostosuj się do okolicy, albo elewacji?

(Zobacz: Jak podnieść wartość nieruchomości i Jak dobierać kolor do wnętrz)

home staging bytom
home staging bytom
home staging bytom
home staging bytom
home staging bytom

Tanio

Tanio, nie znaczy w złej jakości. Kupujmy produkty takie, które będą ze sobą pasować, ale także dobrze się prezentować. W mieszkaniach na flipa, często chodzi o podniesienie wartości nieruchomości, (czyli nie na wszystkim można oszczędzać), ale to nie znaczy, ze mamy stylizować od razu pałac. Wnętrze ma być oryginalne, niepowtarzalne, w którym zdecydowana większość osób zainteresowanych twoją nieruchomością będzie chciała w niej zamieszkać.

Na czym nie oszczędzać

Mieszkanie na flipa nierzadko wymaga większego remontu i wtedy nie warto oszczędzać zdecydowanie na materiałach budowlanych. Lepiej zainwestować w lepsza podłogę, parapety czy ciekawe drzwi. Meble powinny być stabilne, a dekoracje ciekawe. Wazonik za 13 zł, wciąż może robić efekt, jeśli wpasuje się w tło mieszkania.

Ceny zestawów ze zdjęć

  • Podłoga zaproponowana we wnętrzach to Quick Step za 69,95 zł/m2
  • Salon, wszystkie pokazane produkty to cena około 3300zł
  • Sypialnia to około 1600zł
  • Jadalnia: około 2200zł
  • Kuchni i łazienki nie wyceniam, gdyż wszystko zależy od metrażu nieruchomości i innych czynników.

Zobacz także: Dlaczego warto zainwestować w projektanta wnętrz, Możliwości dużych pomieszczeń i Małe zmiany, a duży efekt oraz Zbyt duża ilość pomieszczeń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *