Tropikalny home staging czyli jak wykorzystać czerwoną ścianę w sypialni

Miałam ostatnio zaszczyt przygotować dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia. Budżet był niewielki, a kolory zbyt zdecydowane. Dlatego zamiast je neutralizować, postanowiłam je wykorzystać i podkreślić dodatkami i motywem tropikalnym. Czerwona ściana w sypialni wydawała się zbyt energetyczna jak na home stagingową realizuję, nabrała jednak pięknego klimatu w połączeniu z tropikalnym motywem.

 

 

Mocna czerwień

Mocna czerwień w sypialni w takiej ilości to nic dobrego w stylizacji mieszkań i domów do sprzedaży lub wynajmu. Niewielki budżet na zmiany postanowiłam jednak wykorzystać na podkręcenie i wykorzystanie tej czerwieni. Dobrze jest wykorzystać jakiś motyw, który przykuje uwagę, tutaj bardzo dobrze wpasował się motyw tropikalny – ostatnio przecież popularny.

 

Fioletowy i zielony

Fioletowy i zielony salon otrzymał ode mnie inne ustawianie mebli. Dzięki temu zaraz po wejściu do pokoju widać funkcję tego pomieszczenia. Wymieniłam także zasłonki na jasne firany z Ikea, które nadają wnętrzu lekkości. Niepasujące wnętrza obrazów zasłoniłam kolorowym papierem, wykorzystując ich ciekawe ramy.

 

Kuchnia, przedpokój i łazienka

Kuchnia wymagała posprzątania i nadania spójności poprzez powtórzony motyw tropików. Dobrze spisał się tutaj ananas, który jest przecież bardzo tropikalny a mało kosztowny. w żółtym przedpokoju ustawiłam egzotyczną strelicje. W łazience wystarczyło posprzątać i dodać kilka miłych i atrakcyjnych kosmetycznych dodatków. Ładnie zwinięte w rulon ręczniki wyróżniają się na tle błękitu łazienki.

 

Jak Wam się podoba?

 

Zdjęcia wykonała Beata Cisowaska-Prandzioch

home staging siemianowice slaskie

home staging katowice

nietypowy home staging

 

A tak było wcześniej: