O mnie

Witaj,

Jeśli chcesz szybciej pomóc swoim klientom, sprzedać, bądź wynająć ich nieruchomość, postaraj się pozytywnie wyróżnić wśród konkurencji. Proponuję Ci profesjonalne przygotowanie nieruchomości pod potencjalnego klienta. Ten zabieg z pewnością zacznie przyciągać właściwe osoby oraz zachwyci je już od progu prezentacją; nieruchomości. Depersonalizuję i neutralizuję przestrzeń, ale w taki sposób, by była atrakcyjna i zdynamizowana. Każdemu pomieszczeniu nadaję jasno określoną funkcję, a wszelkie atuty wysuwam na pierwszy plan, to sprawia, że nieruchomości sprzedają się zdecydowanie szybciej. Jesteś deweloperem i sprzedajesz nowe nieruchomości? Chętnie pomogę Ci stworzyć odpowiedni „dom pokazowy”.

 

Jeśli chciałbyś, aby Twoje niezwykłe miejsce, hotel, pensjonat, restauracja czy inny lokal usługowy, stało się bardziej wyjątkowe to dobrze trafiłeś. Uważam, że każde wnętrze ma potencjał i staram się go odpowiednio wydobyć i podkreślić. Komfort, funkcjonalność, estetyka i oryginalność to wartości wnętrz, które są dzisiaj wysoko cenione. Dzięki odpowiedniej stylizacji wnętrz sprawię, że Twój lokal nabierze charakteru i stylu. Czy wiesz, że w ładnych wnętrzach ludzie chętniej przebywają, a także częściej do nich wracają?

Siedem lat temu ukończyłam kierunek budowlano-architektoniczny na Politechnice Śląskiej, dzięki czemu zyskałam wiedzę w dwóch podobnych, choć całkiem różnych dziedzinach równocześnie. Dodatkowo po ukończeniu cyklu  szkoleń prowadzonych przez markę Stage It Up zostałam dyplomowanym home stagerem oraz stylistką i dekoratorką wnętrz. Swoje doświadczenie i inspiracje zdobywałam przez wiele lat w Polsce i we Wielkiej Brytanii.

 

Prywatnie jestem mamą dwójki cudownych dzieci, kocham czekoladę, lubię szyć na maszynie i fotografować, mieszkam w okolicach Katowic. Jestem osobą, która lubi żyć na pełnych obrotach, ale także doceniającą zwykłe drobne szczegóły dnia codziennego. Więcej na Instagram i Domowo158.

 

Ściskam,

Patrycja Szewczyk