O mnie

Witaj,

Jestem inżynierem budownictwa, ale moim celem była od zawsze architektura, dlatego jestem absolwentem kierunku budowlano-architektonicznego na Politechnice Śląskiej, dzięki czemu zyskałam wiedzę w dwóch podobnych, choć całkiem różnych dziedzinach równocześnie. Dodatkowo po ukończeniu cyklu  szkoleń zostałam dyplomowanym home stagerem oraz stylistką i dekoratorką wnętrz. Swoje doświadczenie zawodowe i inspiracje zdobywałam przez wiele lat w Polsce i we Wielkiej Brytanii oraz wciąż zdobywam w biurze projektowym współpracując z konstruktorami i architektami.

Niezwykłe miejsce powstało z myślą o kreowaniu lepszej przestrzeni życiowej, która ma niezmierny wpływ na nasze życie i samopoczucie. W pięknych wnętrzach czujemy się lepiej, chętniej do nich wracamy, nastrajamy się pozytywnie i nabieramy mocy. Taka estetyka w postaci odpowiedniej stylizacji ma także bardzo wielki wpływ na sprzedawanie czy kupowanie nieruchomości. Twój niezwykły dom/mieszkanie daje z pewnością wiele możliwości, które należy odpowiednio wykorzystać.

Każdy projekt dla mnie to inne wyzwanie, do którego podchodzę kreatywnie i nieszablonowo. Uważam, że każda nieruchomość i wnętrze ma potencjach, w swoich pracach staram się go wydobyć i podkreślić. Lubię łączyć stare z nowym, a także nadawać wnętrzu przytulności i bezpieczeństwa. W projektowaniu najważniejsza jest funkcjonalność, jednak nie obejdzie się ona bez dobrej estetyki. Lubię projekty odważne i oryginalne, bo wtedy są one ponadczasowe.

Prywatnie jestem miłośniczką przedmiotów i domów z duszą. Kocham styl vintage, ale preferuję łączenie go z nowoczesnością. Mimo wszystko od jakiegoś czasu podpatruję graficzny minimalizmy we wnętrzach, głównie publicznych. Kocham czekoladę, lubię szyć na maszynie i fotografować. Jestem osobą, która lubi żyć na pełnych obrotach, ale także doceniającą zwykłe drobne szczegóły dnia codziennego. Mam wiele zainteresowań i hobby, dlatego mogę je wykorzystywać w swoich projektach.  Lubię cieszyć się przyrodą, marzy mi się domek na wsi.

Ściskam,

Patrycja Szewczyk