Prezentacja nieruchomości – stylizacja wnętrz to nie wszystko

Pięknie wyglądające mieszkanie czy dom, cieszące oko większości zainteresowanych to tylko połowa sukcesu. Stylizacja wnętrz to nie wszystko, a za tym, aby nieruchomość szybciej się sprzedała lub wynajęła stoi szereg różnych czynności. Jeśli ich nie wykonasz wady mieszkania wyjdą na jaw podczas prezentacji nieruchomości.

Usterki

Jeśli nieruchomość będzie udekorowana prześlicznie, ale będzie zawierała usterki typu zepsuty dzwonek do drzwi, domofon czy kontakt, będzie wciąż poddawana ostrym negocjacjom cenowym. W dodatku spowoduje, że właściciel nieruchomość aranżując atrakcyjnie nieruchomość chciał ukryć wady nieruchomość. Dlatego wszelkie usterki, które nadają się do naprawienia, powinny zostać naprawione, ponieważ podczas prezentacji nieruchomości wszystko zostanie zauważone.

Świeżość

Nie pryskajmy pokoi sztucznymi zapachami w spraju, a zwyczajnie otwórzmy okna, aby przewietrzyć lokal. Taką czynność wykonaj przed każdą wizytacją zainteresowanych. Brzydki zapach potrafi odstraszyć, neutralny może nic nie zdziałać, ale świeże i przyjemne powietrze może zdziałać cuda. Zobacz jak jeszcze można odświeżyć wnętrze we wpisie Tricki w home stagingu

Światło naturalne

Odsłoń koniecznie okna. Nie zasłaniaj ich roletami, ani zasłonami, usuń gęste firany. Światło dzienne jest bardzo ważne dla naszego samopoczucia. Wprowadź sporą jego ilość do pokoi, to bardzo proste.

Światło sztuczne

Prezentacja nieruchomości tego nie wymaga, ale warto włączyć światło sztuczne kiedy oprowadzamy zainteresowanych po lokalu. Dlatego zadbaj o to, aby każda żarówka świeciła.

Zasada jest prosta

Zasada jest prosta, kiedy zainteresowana osoba Twoim lokalem odwiedzi go wszystko musi działać, być czyste, świeże i urocze. Prezentacja mieszkania jest kluczowa sprawą zaraz po odpowiednim przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *