Stylizacje wnętrz

Co to i dla kogo:

Czujesz, że przestrzeń w której mieszkasz bądź pracujesz potrzebuje jakieś zmiany? Brak Ci pomysłu jak ją odświeżyć, bądź brak Ci na to czasu? Odmieniam wnętrza w taki sposób, by były funkcjonalne, ergonomiczne i estetyczne. Po wytypowaniu stylu i celu metamorfozy odpowiednio dobiorę kolory, dekoracje i umeblowanie, by całość współgrała i dobrze się komponowała. Zmiany mogą polegać jedynie na stylizacji dodatkami, ale także mogą mieć większy zakres jak wymiana umeblowania lub całej kolorystyki wnętrza.

 

Stylizacja lokali usługowych

Posiadasz pensjonat, hotel, biuro lub inny lokal usługowy i pragniesz poprawić go estetycznie? Marzysz o tajemnej metodzie, która sprawi, że klient będzie chętnie do Ciebie powracał? Zaproponuje zmiany odpowiednie do zamierzonego celu, wystylizuje wnętrza, by stały się oryginalne i ponadczasowe. Pamiętaj, że piękne wnętrza zapadają w pamięci i sprawiają, że ludzie do nich wracają.

 

 

 

Etap I

Konsultacja i koncepcja – spotykamy się w nieruchomości, która ma być przygotowana do metamorfozy. Przeprowadzam wywiad na temat potrzeb i oczekiwań klienta, aby wytypować poszukiwany styl oraz kierunek i cel metamorfozy. Analizuję  plusy i minusy nieruchomości oraz proponuję rozważne rozwiązania. Poza konsultacją wykonuję proponowane tablice koncepcyjne dla każdego pomieszczenia. Wykonuję także zdjęcia.

 

Etap II

Pełne zlecenie – zlecenie metamorfozy pod klucz zawsze musi być poprzedzone konsultacją. Na niej ustalamy budżet jaki ma być wykorzystany na zmiany, oraz zakres prac jakie mają być wykonane w nieruchomości. Wykonuje zakupy, jestem pośrednikiem miedzy zleceniodawcą a ekipami remontowanymi, nadzoruję prace remontowe oraz stylizuję wnętrze.

 

 

Stylizacja do kadru

Chciałbyś dobrze przygotować lokal do zdjęć wykorzystanych na stronę www, wizytówkę czy inną formę marketingu? Przy pomocy odpowiednich dodatków wystylizuję kadry zdjęć, by stały się bardziej interesujące. Każde zdjęcie powinno zachwycać i mieć sens, pomogę Ci osiągnąć ten cel. Jestem pewna, że ludzie kochają przebywać w ładnych miejscach, a fotografia to pierwszy krok, by ich do siebie zaprosić.

 

Stylizacja przyjęć

Posiadasz restaurację, pub? Organizujesz własne przyjęcie? Także mogę pomóc.

 

Inna forma współpracy? Zapraszam do kontaktu.

 

Zapraszam do współpracy projektantów, fotografów wnętrz, a także restauratorów oraz hotelarzy.