Stylizacje wnętrz

 

Co to i dla kogo:

Jeśli chciałbyś, aby Twoje niezwykłe miejsce, dom, mieszkanie, a może hotel, pensjonat, restauracja czy inny lokal usługowy, stało się bardziej wyjątkowym to dobrze trafiłeś. Uważam, że każde wnętrze ma potencjał i staram się go odpowiednio wydobyć i podkreślić. Komfort, funkcjonalność, estetyka i oryginalność to wartości wnętrz, które są dzisiaj wysoko cenione. Dzięki odpowiedniej stylizacji wnętrz sprawię, że Twój lokal nabierze charakteru i stylu. Czy wiesz, że w ładnych wnętrzach ludzie chętniej przebywają, a także częściej do nich wracają? Po wytypowaniu stylu i celu metamorfozy odpowiednio dobiorę kolory, dekoracje i umeblowanie, by całość współgrała i dobrze się komponowała. Zmiany mogą polegać jedynie na stylizacji dodatkami, ale także mogą mieć większy zakres jak wymiana umeblowania lub całej kolorystyki wnętrza.

 

Etap I

Konsultacja i koncepcja – spotykamy się w nieruchomości, która ma być przygotowana do metamorfozy. Przeprowadzam wywiad na temat potrzeb i oczekiwań klienta, aby wytypować poszukiwany styl oraz kierunek i cel metamorfozy. Analizuję  plusy i minusy nieruchomości oraz proponuję rozważne rozwiązania. Poza konsultacją wykonuję proponowane tablice koncepcyjne dla każdego pomieszczenia. Wykonuję także zdjęcia.

 

Etap II

Pełne zlecenie – zlecenie metamorfozy pod klucz zawsze musi być poprzedzone konsultacją. Na niej ustalamy budżet jaki ma być wykorzystany na zmiany, oraz zakres prac jakie mają być wykonane w nieruchomości.

 

 

Stylizacja do kadru

Chciałbyś dobrze przygotować lokal do zdjęć wykorzystanych na stronę www, wizytówkę czy inną formę marketingu? Przy pomocy odpowiednich dodatków wystylizuję kadry zdjęć, by stały się bardziej interesujące. Każde zdjęcie powinno zachwycać i mieć sens, pomogę Ci osiągnąć ten cel. Jestem pewna, że ludzie kochają przebywać w ładnych miejscach, a fotografia to pierwszy krok, by ich do siebie zaprosić.

 

 

Inna forma współpracy? Zapraszam do kontaktu.