Stylizacja wnętrz

Komfort, funkcjonalność, estetyka i oryginalność to wartości wnętrz, które są dzisiaj wysoko cenione. Projektowanie i aranżacja wnętrz mająca na celu dopasować odpowiednio przestrzeń do potrzeb i priorytetów klienta. Odpowiednia stylizacja wnętrz i metamorfoza sprawi, że lokal nabierze charakteru i stylu, a Ty żyjąc w nim tchniesz w nie życie.

.

Oferta jest skierowana do osób, które chcą wykonać metamorfozę przestrzeni, w której już mieszkają, jak i do tych, którzy pragną urządzić swoją nową przestrzeń. Metamorfoza może być wykonana zarówno dla jednego pomieszczenia, jak i dla całej nieruchomości.  Jeśli chciałbyś, aby Twoje niezwykłe miejsce, dom, mieszkanie, a może hotel, pensjonat, restauracja czy inny lokal usługowy, stało się bardziej wyjątkowe to czekam na kontakt z Twojej strony.

.

Czy wiesz, że w ładnych wnętrzach ludzie chętniej przebywają, a także częściej do nich wracają? Dobrze się w nich czujemy, mamy więcej energii i jesteśmy szczęśliwsi.

.

Jak wygląda współpraca:

.

1. Oferta obejmuje różne warianty zależne od potrzeb klienta. Konsultację, czyli wywiad, na którym analizuję Twoje potrzeby i priorytety, aby wytypować poszukiwany styl oraz cel metamorfozy; inwentaryzacja przestrzeni – bezpłatnie.

.

2. Następnie przechodzę do stworzenia koncepcji aranżacyjnych i projektowych. Przy pomocy tablic koncepcyjnych dobieram kolorystkę, umeblowanie, materiały wykonawcze czy dodatki. Całość będzie ze sobą dobrze współgrała – od 500zł.

.

3. Następnie mogę wykonać dla Ciebie projekt aranżacji wnętrz lub możemy przejść bezpośrednio do stylizacji. Przy większych pracach remontowych nadzoruję prace wykonawcze – cena ustalana indywidualnie.

.

.

 

.

.

.

Moje realizacje:

Metamorfoza domu w Katowicach