Surowa Skandynawia, home staging dwupokojowego mieszkania

W listopadzie trafiło mi się bardzo szybkie zlecenie. Tak szybkie, że pojechałam do sklepu po rzeczy i następnego dnia już stylizowałam dwupokojowe mieszkanie. Mieszkanie w bardzo ciekawej lokalizacji, aż wręcz atrakcyjnej. Idealnej dla rodziny z dzieckiem, ale dwa pokoje i brak miejsca dla dziecka decydują raczej o tym, że idealnym nowym lokatorem będzie singiel, albo para. Ten home staging na wynajem w Siemianowicach Śląskich to ciekawy przykład jak ocieplić małym kosztem surową Skandynawię.

 

Opis wykonania

Mieszkanie dość męskie. Kamień na ścianie w salonie jest dość surowy. Brązy i beże uprzytalniają i ocieplają klimat. Za to szara sypialnia wieje bardziej chłodem. Wszystko jednak sprzyja klimatowi Skandynawii, którą przecież Polacy kochają. Aby wszystko było atrakcyjne brakuje motywu i kolory. Kolor tutaj zdecydowanie nadała sofa. Mocna czerwień nie jest w moim odczuciu najlepszym wyborem, ale tutaj spójność można zachować jedynie kiedy czerwień powtórzy się w kilku miejscach. Skórzaną sofę stonowałam poduszkami, które także dodały jej ciepła. Dywan, choć z wieloma czerwonymi akcentami, wyznaczył strefę komfortu. Motyw skały, jeleń i prosta porcelana reprezentują Skandynawię. Rośliny dodają życia.

 

Dlaczego jest lepiej?

Przede wszystkim, zniknął bałagan, a wszystko odnalazło swoje miejsce. Rośliny wyeksponowane na fotografiach dają znak życia w tym mieszkaniu. Wcześniej wydawało się,  że mieszkanie jest zbyt ciemne, ale kiedy zniknęły niepotrzebne przedmioty wszędzie zrobiło się jasno i przestronnie.

 

  home staging slask     home staging katowice 

          skandynawski home staging  home staging siemianowice slaskie

  home staging detal kuchnia     

   

 

A tak było wcześniej:

   

 

Jak Wam się podoba?

 

Ściskam!

Jeden komentarz

Możliwość komentowania jest wyłączona.