Trick na nietypowe wnętrze

Nietypowe wnętrze powinno mieć w sobie coś oryginalnego i niepowtarzalnego. Coś, czego nie ma u siebie ktoś inny. Z drugiej strony, ten niezwykły przedmiot powinien skupiać na sobie uwagę, nie kolidując z
innymi lub mógłby być tłem, które uzupełnia całość. Trick na nietypowe wnętrze to po prostu poświęcić trochę czasu, kreatywności, siły i zrobić coś samemu.

Lampa

Oświetlenie jest najprostszą drogą do osiągnięcia ciekawego efektu. Wystarczy wymienić w starym domu lampy na bardziej współczesne a całość stylizacji znacznie zmieni się w oczach oglądającego.
Warto zadbać o kształty kloszy, abażurów, a nawet i kształty żarówek. One powinny oddawać się całości aranżacji. Aby lampa była oryginalna mógłbyś zrobić ją samemu. Możesz kupić zawiesie i samemu wykombinować ciekawy abażur. A możesz kupić gotową lampę i nieco ją zmienić.

Przykład

nietypowe-wnętrze
Projekt Viral Archi
BREAK lampa sufitowa 3 X 60W E27 czarny DESIGNERSKA LAMPA żyrandol pająk LOFT DESIGN metalowa lampa
Lampa Break kaspa

Oto przykład gdzie lampa pięknie prezentuje się w salonie połączonym z jadalnią. Podkreśla graficzny minimalizm wnętrza, jest nietypowa i niepowtarzalna. Możesz jednak odnaleźć ją na stronach sklepów online w
innej postaci. Odpowiednio połamane ramiona nadają jej ciekawe kształty, prezentuje wiele możliwości.

Przyjrzyj się uważnie. czy to ta sama lampa? Ale jednak inna?

Podsumowanie

Oświetlenie jest najprostszym przedmiotem do wykonania go samemu. Zdobywasz jedynie niezbędne elementy, a następnie uruchamiasz swoją kreatywność i wyobraźnię. Najpiękniejsze w tym jest to, że są to przedmioty niepowtarzalne, które przyciągają oko i czynią wnętrza niepowtarzalnym.

Taki trick na nietypowe wnętrze może być także wykorzystany na przykład w zwykłych dekoracjach umieszczanych na ścianę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *